Viac ako 200 € pre mamičky a bábätká

Máme štedré benefity pre mamičky a bábätká, vďaka ktorým si svoju novú rolu v živote budú môcť vychutnať ešte viac. 

  • 200 € na doplatky za lieky a dietetické potraviny ročne pre rodičov aj deti
  • Príspevok na monitor dychu pre bábätko
  • Bezplatné predpôrodné, popôrodné i laktačné poradenstvo 
  • Praktický balíček pre bábätko
  • A mnoho ďalších benefitov a výhod

Až 200 € na doplatky za lieky a dietetické potraviny pre deti a ich rodičov

V Peňaženke zdravia MAXI môžete získať až 200 € ročne na doplatky za lieky a dietetické potraviny, ktoré vám alebo bábätku predpísal zmluvný lekár a sú čiastočne hradené na základne verejného zdravotného poistenia. Benefit môžu využiť deti do dovŕšenia 18 rokov, ich rodičia či zákonní zástupci. Viac o benefite.

Monitor dychu pre bábätko

Monitor dychu dieťaťa je počas prvých mesiacov po narodení dobrou pomôckou na predchádzanie Syndrómu náhleho úmrtia. Zachytáva srdcovú činnosť a dych dieťaťa. Ak dôjde k ich výpadku, monitor začne pípať a rodičia môžu ihneď reagovať. Využite príspevok na zapožičanie monitora dychu až do výšky 48 € s Peňaženkou zdravia MAXI. Viac o benefite.

Bezplatné predpôrodné, popôrodné a laktačné poradenstvo 5 dní v týždni

Blížiaci sa termín pôrodu či čerstvo narodené bábätko sú významnými a krásnymi zmenami v živote ženy. Otázky týkajúce sa prípravy na pôrod alebo dojčenia však trápia množstvo nastávajúcich či čerstvých mamičiek.  Obráťte sa na nás s otázkami ohľadom predpôrodného, popôrodného či laktačného poradenstva, a to 5 dní v týždni od 10.00 – 20.00 hod. Skúsené odborníčky vám poradia, čo si zbaliť do pôrodnice, vysvetlia techniky na uľahčenie pôrodu či objasnia zásady pokojného šestonedelia. Viac o benefite.

Balíček pre bábätko plný prekvapení

Každá mamička dostane od nás priamo v pôrodnici štartovací balíček pre novorodenca, kde nájdete plienky, krém na zaparenú pokožku a mnohé iné praktické veci. Viac o benefite.

Zaujímať by vás mohli aj ďalšie benefity pre zdravie ženy, ktoré ponúka Peňaženka zdravia MAXI:

Až 450 € na prenatálne testovanie

Z krvi tehotnej ženy sa dajú neinvazívne, bezpečne a bezbolestne získať dôležité informácie o zdraví dieťatka. Nenechajte nič na náhodu. Už v prvých troch mesiacoch gravidity viete vďaka prenatálnym testom vylúčiť vybrané chromozómové poruchy plodu. Viac o benefite.

Až 450 € na asistovanú reprodukciu

Našim klientkám prispejeme doplatkom na 4. cyklus asistovanej reprodukcie (IVF) absolvovaný na Slovensku. Viac o benefite.

Cytologické vyšetrenie pri každej preventívnej prehliadke 

Toto vyšetrenie dokáže odhaliť aj predrakovinové stavy krčka maternice. Vyšetrenie LBC u gynekológa vám preplatíme každý rok. Viac o benefite.

Tip: Suma 450 € je maximálna výška, ktorú je možné získať na jedného člena v Peňaženke zdravia MAXI. Viete ho využiť vtedy, keď máte v Peňaženke zdravia MAXI plný počet členov, teda osem, ktorí sú našimi poistencami. Benefit na neinvazívne prenatálne testovanie je možné si samozrejme nechať preplatiť aj v nižšej výške, napr. 100 € na člena.

Ešte viac výhod pre Vás

Očkovanie proti chrípke pre tehotné

Na požiadanie vás proti chrípke zaočkuje gynekológ počas bežnej kontroly, ktorú v tehotenstve absolvujete pravidelne. Nemusíte chodiť k všeobecnému lekárovi. Viac o benefite.

 

Neprehliadnite. Zľava len pre klientky VšZP:

Oblečenie na dojčenie pre aktívne mamy KOJO so zľavou 10 %

Zľava na plienky, koše na plienky a detskú kozmetiku Puravidabio a Naif v e-shope bezvaplienky.sk so zľavou 10 %

Zľava 20 % na sortiment detského obchodu Babysense

Zľava 15 % na kozmetiku pre dieťatko aj maminu od značky Weleda