Oči

Až 450 € na laserovú operáciu očí - Novinka

Ako jediná poisťovňa na Slovensku prichádzame s benefitom laserová operácia očí. Ide o najvyhľadávanejšiu metódu korekcie dioptrií prostredníctvom excimerového lasera a femtosekundového lasera 3. generácie. Operácie femtosekundovým laserom sú celosvetovým trendom.

Laserová operácia je efektívnym a bezpečným riešením na odstránenie krátkozrakosti, ďalekozrakosti či astigmatizmu.

Požiadať o laserovú operáciu v rámci Peňaženky zdravia MAXI môžete už pri výške diotprií +1/-1, a to až do výšky 450 € u zmluvných poskytovateľov.

Pre koho je benefit určený:

  • Poistenec VšZP od 18 rokov
  • Už od výšky dioptrií +1/-1
  • Len u nás
  • Najvyhľadávanejšia metóda korekcie dioptrií


Tip: Suma 450 € je maximálna výška, ktorú je možné získať na jedného člena v Peňaženke zdravia MAXI. Viete ho využiť vtedy, keď máte v Peňaženke zdravia MAXI plný počet členov, teda osem, ktorí sú našimi poistencami. Benefity na laserovú operáciu očí je možné si samozrejme nechať preplatiť aj v nižšej výške, napr. 100 € na člena.

Laserovú operáciu je potrebné absolvovať u zmluvného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti: zoznam zmluvných poskytovateľov.

Až 100 € na okuliarové rámy a sklá

Okrem toho máte v Peňaženke zdravia MAXI možnosť čerpať bonus až do výšky 100 € na doplatky za okuliarové rámy a sklá čiastočne hradené z verejného zdravotného poistenia, ktoré vám ako nášmu poistencovi predpíše zmluvný oftalmológ:

  • Príspevok na rám až do 100 € pre deti do 18 rokov vrátane
  • Príspevok na rám a okuliarové šošovky pri výške dioptrie nad +4/-4 pre deti do 18 rokov vrátane
  • Príspevok na okuliarové šošovky pre dospelých pri výške dioptrie nad +6/-8

Okuliare je možné prevziať len v zmluvnej optike VšZP. Zoznam zmluvných poskytovateľov nájdete aj v mobilnej aplikácii v časti Moje okolie.

Poistenci, ktorí chcú využívať Peňaženku zdravia ešte za zdravotnú starostlivosť absolvovanú v roku 2021 získajú viac informácii v tomto dokumente. Poistenci, ktorí chcú využívať Peňaženku zdravia na zdravotnú starostlivosť absolvovanú v roku 2022 získajú viac informácií v tomto dokumente.

 

Neprehliadnite, zľava len pre poistencov VšZP:

Zľava až 30 % na okuliarové rámy a šošovky v on-line optike EYERIM